Cíl společnosti

Našim cílem je udržení a další zvyšování našeho tržního podílu v oblasti elektromontážních prací. Tohoto cíle chceme dosáhnout důslednou orientací firmy na cílového zákazníka ...

 

Rychlý kontakt

Karel Vaníček
Plaňanská 200
281 03 RADIM

Telefon:telefon
+420 321 792 588

+420 602 229 254

E-mail:
info@energofinal.cz

IČO: 15340830
DIČ: CZ6406280958

 

Kde nás najdete: 

mapa

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

O společnosti Energo Final

lista

Firma Karel VANÍČEK – ENERGOFINAL vznikla počátkem roku 1990 jako soukromá elektromontážní firma zaměřená převážně na rekonstrukce v oblasti VN a NN rozvodů.

  • Dále se firma orientovala na provádění elektromontáží průmyslových objektů, rodinných domú, veřejného osvětlení, elektrovytápění a výrobu rozvaděčů. Při této činnosti jsme prováděli vlastní zemní práce, řezání povrchů a podvrty komunikací.
  • Dnes již naše firma disponuje dvaceti kmenovými zaměstnanci a je schopna poskytovat plné záruky a garance svým obchodním partnerům.

 

Záměry firmy ve střednědobém horizontu

  • Naším cílem je udržení a další zvyšování našeho tržního podílu v oblasti elektromontážních prací. Tohoto cíle chceme dosáhnout důslednou orientací firmy na cílového zákazníka.
  • Prostředkem by měly být především realizační týmy jednotlivých zakázek v čele s manažery projektů, kteří jsou schopni na vysoké odborné úrovni komunikovat se zákazníkem a vytvářet prostředí spolupráce, jehož základním cílem musí být celkový prospěch pro zákazníka a to jak v samostatném finančním vyjádření, tak i s ohledem na životnost a využitelnost instalovaného zařízení.
  • Tímto směřujeme k transparentnímu a zcela otevřeném postoji firmy k zákazníkúm.